Neden GumusFiyat.com?

Firmamız daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak kaliteli ve uygun fiyatlı gümüş takıları müşterilerine sunmaktadır. Özenli ve harika tasarıma sahip paketleme işlemimiz ile birlikte müşterilerimizin talep etmiş olduğu ürünleri en kısa sürede belirtilen adrese teslimatını sağlamaktayız. Sektörde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimiz ile birlikte sizlerde müşteri ailemiz arasında yer almak istiyorsanız, hemen birbirinden güzel gümüş çeşitleri üzerinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Olmak Ücretli Mi?

Oluşturmuş olduğumuz GumusFiyat.com isimli E-Ticaret sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Sizlerde indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olmak istiyorsanız, web sitemize ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir ve ürünlerin takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Üye Olmadan Sipariş Verebilir Miyim?

Web sitemiz üzerinden üye olmadan da sipariş verebilmeniz mümkündür. Güvenilir E- Ticaret alt yapısı ile birlikte müşterilerimiz üye olmaksızın web sitemiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirmektedir.

Kapıda Ödeme ile Sipariş Verebilir Miyim?

Firmamız tarafından daima müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile birlikte sipariş vermek isteyen müşterilerimize yönelik bu ödeme seçeneğinin de aktif olduğunu dile getirelim. Kapıda ödeme seçeneği ile ürün almak isteyen müşterilerimizin bu ödeme seçeneğini tercih etmeleri durumunda ek olarak 10 TL ücret ödemeleri gerekmektedir.

Site Üzerinden Alışveriş Yapmak Güvenli Mi?

GumusFiyat.com üzerinden yapacağınız alışverişler 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca oluşturulan sağlam E- Ticaret alt yapısı ile birlikte tamamen güvenilirdir. Müşterilerimiz yapacağı alışverişlerde kredi kartı bilgilerini girdiği esnada bu bilgiler şifrelenerek bankaya ulaştırılmaktadır. Firmamız dahil olmak üzere diğer üçüncü şahıslar tarafından bilgilerin görüntülenmesi ya da ulaşılması mümkün değildir. Gireceğiniz tüm bilgiler sadece sizlerin ve bankanızın erişimindedir.

Siparişlerim Ne Zaman Elimde Olur?

GumusFiyat.com üzerinden sipariş oluşturularak onaylanan tüm ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi, menümüz üzerindeki Kargom Nerede alanından siparişinizi oluştururken kullandığınız telefon numarası ve sipariş numarası ile sorgulayabilir aynı zamanda sizlere iletmiş olduğumuz kargo takip numarası ile kargo firmasının internet sitesi üzerinden kargonuzu takip edebilirsiniz. Kargo şirketleri şehir merkezlerine ortalama olarak 1 ile 3 gün arasında siparişlerin teslimatını sağlamaktadır. İlçelere yapılan kargo işlemlerinde bu sürenin 5 güne kadar uzayabileceğini fakat bu durumun lojistik ortağımız olan kargo firmasının sorumluluğu olduğunu bilmenizi isteriz.

Havale / EFT ile Ödeme Yapabilir Miyim?

Ödeme seçenekleri arasında Havale ve EFT seçeneğimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız yapacağınız nakit ödemelerde %10 indirim uygulamaktadır. Şayet Havale ve EFT yöntemi ile birlikte nakit olarak ürün satın almak ve %10 indirimden faydalanmak istiyorsanız,  0 (850) 346 55 91 numaralı Müşteri Destek Hattımızı arayarak veya 0 (538) 303 8 000 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gümüş Takı Nasıl Saklanmalı?

Gümüş takıların muhafazası oldukça önemli bir konudur. Gümüş takınızın ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız; nemli ve ıslak zeminlerden uzak bir şekilde hava almayan kutularda muhafaza etmeniz gerekmektedir.

Gümüş Takı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gümüş takı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus 925 ayar damgasının bulunup bulunmadığıdır. Yalnızca 925 ayar damgasının vurulamayacağı kadar ince olan ürünlerde bu damga yer almayabilir. Bunun yanı sıra gümüş takı seçimi yaparken beden ölçüleriniz ile seçimini yaptığınız ürünlerin ölçülerine de dikkat etmenizi öneririz.

925 Ayar Nedir? Nasıl Belirlenir? Kimler 925 Ayar Damgası Vurabilir?

925 ayar; gümüş üzerinde veya gümüş takılarda yer alan gümüş oranını göstermektedir. 925 Ayar olarak adlandırılan gümüşün %92,5’i gümüş, kalan %7,5’luk kısmı ise bakırdan oluşmaktadır. 925 Ayar damgası sadece lisanslı atölyeler aracılığı ile basılabilmektedir. Firmamız 925 Ayar gümüş takıları en kaliteli atölyelerden tedarik ederek siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Gümüş Kararır Mı? Gümüş Neden Kararır?

Gümüş doğası gereği, içermiş olduğu etken maddeler ve yapısından dolayı kararmaya (oksitlenmeye) elverişli olan bir madendir. Gümüşün kararmasına kimyasal bir tepkime olan oksitlenmenin sebep olduğunu söyleyebiliriz. Havada ve içme sularında yer alan kükürt bileşiklerinin oksijen ile tepkimeye girmesi sonucunda, gümüş oksitlenerek kararmaya başlayacaktır. Firmamız tarafından gümüş kararmasının önlenmesi ve daha uzun süre parlak ve canlı kalması adına koruyucu rodaj işlemi yapılmaktadır. Ancak, bu koruyucu rodaj işleminin yapılması, gümüşün kararmasını sadece belli oranda düşürmektedir. Gümüş takı ürünleriniz ile duş almak gibi; su ile temasın uzun olduğu durumlarda koruyucu rodaj işleminin etkisinin kalmayabileceğini ve gümüş takınızın kararmasına sebep olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Gümüş takı ürünlerinizi kullanmadığınız dönemlerde, pamuk veya pamuklu bir bez ile silerek, hava almayan veya oldukça az hava ile temasının olacağı takı kutularında, çekmecelerde saklamanız sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır.

Kararmış / Oksitlenmiş / Sararmış Gümüş Nasıl Temizlenir?

Kararmış, oksitlenmiş ve sararmış gümüşün temizlenmesi için yapabileceğiniz ilk müdahele, gümüş temizleme beziyle temizlemeniz olacaktır. Bu beze internet ortamından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer böyle bir imkânınız yoksa kuru pamuklu bir bezle iyi bir şekilde ovalayarak gümüş eşyanızın temizliğini sağlayabilirsiniz. Dönemsel olarak kampanya süreçlerinde müşterilerimize gümüş temizleme bezini  stoklarımızda olması durumunda ücretsiz olarak dağıtabilmekteyiz. Gümüş takınızın detay işçiliklerinin olması temizlemenize engel oluyor ise, gümüş temizleme ve parlatma suyunu yine internet ortamından tedarik edebilir veya yakınınızdaki bir gümüş dükkanından temizlemesini isteyebilirsiniz.

Gümüş Nasıl Parlatılır?

Gümüşün parlak bir görünüm kazanmasını istiyorsanız, gümüş parlatma bezlerinden faydalanabilirsiniz. Son dönemlerde oluşturulan gümüş parlatma bezlerinin lekeleri gidermek, daha fazla kireç oluşumunu önlemek ve kararmaların önüne geçmek için oldukça kaliteli bir şekilde üretilerek satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

Gümüş Yara Yapar Mı?

Özellikle ilk kez kulağını deldirecek olanların gümüşün yara yapıp yapmayacağı konusunu merak ettiğini bilmekteyiz. Öncelikle belirtmek isteriz ki, gümüş doğada alerjen içermeyen tek madendir. Bu sebeple vücutta herhangi bir alerjik duruma veya yaraya sebebiyet vermeyecektir. Anti alerjik özelliği ile birlikte ilk kez küpe taktıracakların tercihinde olan bir takıdır. Gümüş vücutta herhangi bir alerjik duruma sebebiyet vermeyeceği gibi, insan sağlığı konusunda da oldukça faydası bulunmaktadır. Sizleri antibakteriyel yapısı ile bakterilerden uzak tutacağı gibi stresten ve radyasyondan da uzak tutacaktır. 

Rodyum Kaplama Nedir?

Rodyum kaplama, beyaz altın renge sahip olan ve gümüş üzerine yapılan bir kaplama çeşididir. Rodyum kaplama gerek sağlamış olduğu koruması gerekse kalitesi ile birlikte gümüş ürünlerin uzun süre parlak kalmasını sağlayarak oksitlenmesini önlemektedir.

Rose Kaplama Nedir?

Rose kaplama da, rodyum kaplama gibi gümüş üzerine yapılan altın kaplama rengine sahip bir kaplama çeşididir. Bu kaplamada altına rose rengini veren bakırdır. Rose kaplamanın koruma süresinin uzun sürüp sürmeyeceği kişinin teni ile alakalı olan bir durumdur. Belirtmek isteriz ki, Rose kaplamaya sahip ürünlerin rengi rodyum kaplamaya sahip ürünlere nazaran daha çabuk değişim gösterebilmektedir. Ancak firmamızdan satın alınan tüm ürünler gibi, rose kaplama ürünlerimizi de koruyucu rodaj işlemi yaparak müşterimize sunmaktayız.